FreeClimbing - Szkoła Wspinania - Rafał Pietrasiak
Freeclimbing szkoła wspinania

Kurs wspinaczki
po drogach ubezpieczonych

Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych – szkolenie przygotowuje do samodzielnego wspinania z górną i dolną asekuracją po drogach wyposażonych w punkty asekuracyjne (obitych) w terenie naturalnym na drogach jednowyciągowych oraz wielowyciągowych. Jeżeli zamierzasz wspinać sie wyłącznie w skałkach i nie myślisz o górach jest to kurs właśnie dla Ciebie.

 

Kurs wspinaczki sportowej przeznaczony jest dla osób początkujących powyżej 12 roku życia. Osoby niepełnoletnie mogą być szkolone po uzyskaniu pisemnej zgody podpisanej przez rodziców (prawnych opiekunów).

Aby uczestniczyć w tym kursie nie trzeba mieć żadnego przygotowania, nie trzeba posiadać również żadnego sprzętu z wyjątkiem butów wspinaczkowych (można kupić na miejscu).

Kursy wspinaczki odbywają się na terenie Jury północnej (Rzędkowice, Podlesice, Mirów). Baza szkoły znajduje się w Ranczo pod Wysoką Turnią w Rzędkowicach na ul. Jurajskiej 14. Rezerwacja noclegu pod nr tel.: 533723300

Informacje na temat kursu i zapisy: 501 290 873

Kurs wspinaczki pod drogach ubezpieczonych możemy również zorganizować w chorwackiej Paklenicy, koszt takiego kursu to 1000zł. Dochodzi oczywiście koszt dojazdu 330 euro (do podziału między kursantów), wejście do parku narodowego – 15 euro, nocleg w apartamencie – 10 euro/noc.

Wszystkie kursy wspinaczki skalnej odbywają się przez cały sezon (kwiecień-październik), raz w tygodniu, od piątku do niedzieli. Szczegóły w zakładce terminy, przed zgłoszeniem zapytaj o wolne miejsce.

Kurs odbędzie się przy uczestnictwie minimum 2 osób.

Cena: 800zł

Program kursu po drogach ubezpieczonych : www.pza.org.pl

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wpłacenie zadatku na konto szkoły  23 1140 2004 0000 3902 3564 3063 w wysokości 400zł.

W tytule wpłaty proszę wpisać: „imię, nazwisko, data kursu”.

W przypadku niestawienia się zadatek nie jest zwracany.

← wróć