FreeClimbing - Szkoła Wspinania - Rafał Pietrasiak
Freeclimbing szkoła wspinania

ABC wspinaczki skalnej

ABC wspinaczki skalnej – Jest to szkolenie dla osób początkujących chcących spędzić weekend w skałach i posmakować wspinaczki. Zakres kursu obejmuje wspinaczkę z górną asekuracją, prawidłową asekurację oraz zjazdy.

 

Jeżeli uznasz, że wspinaczka to jest to co chcesz robić, kolejnym krokiem może być kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych lub pełny kurs skałkowy.

Kurs przeznaczony jest dla osób od lat 5 do 105, innymi słowy nie ma ograniczeń wiekowych. Osoby niepełnoletnie mogą być szkolone po uzyskaniu pisemnej zgody podpisanej przez rodziców (prawnych opiekunów).

Aby uczestniczyć w kursie nie trzeba mieć żadnego przygotowania, nie trzeba posiadać również żadnego sprzętu z wyjątkiem butów wspinaczkowych (w ostateczności mogą być ciasne trampki lub adidasy).

Kurs odbywa się na terenie Jury północnej (Rzędkowice, Podlesice, Mirów). Baza szkoły znajduje się w Rzędkowicach na ul. Jurajskiej 14, zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym, koszt ok 15-25zł dziennie (namiot lub pokój). Rezerwacja miejsca pod nr tel 602743405

Czas trwania: dwa dni.

Termin: przez cały sezon (kwiecień-październik), raz w tygodniu, od soboty do niedzieli

Cena: 400zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie skałkowym jest wpłacenie zadatku na konto szkoły  23 1140 2004 0000 3902 3564 3063 w wysokości 250zł. W przypadku niestawienia się zadatek nie jest zwracany.

← wróć